Menu

+ 48 86 271 21 24 ogrodzenia@op.pl

Ogrody zimowe

Doskonałe w swoim kształcie i wykonaniu konstrukcje ogrodów zimowych są idealnym uzupełnieniem państwa przestrzeni życiowej. Nie tylko chronią przed wiatrem i złą pogodą, lecz są również prawdziwą ozdobą.

Dzięki ogrodom zimowym można degustować się każdą pogodą na zewnątrz, a wystrój oraz wykonanie możliwe są w wielu wariantach i są indywidualnie dopasowane do państwa potrzeb.

Sprawdzone materiały

Jesteśmy autoryzowanym wykonawą ogrodów zimowych w niemieckim systemie TS-ALUMINIUM. Najlepszej jakości materiały oraz solidna obróbka stanowią gwarancję najwyższego standardu jakości.

Aluminium jest doskonałym produktem w zakresie zadaszeń na wolnym powietrzu. Niemalże nie wymaga pielęgnacji czy też konserwacji, a przy tym jest niezwykle wytrzymały i odporny na wszelkie warunki pogodowe.

Poprzez doskonałe właściwości statyczne daje się indywidualnie kształtować i wraz z przemyślaną koncepcją gwarantuje perfekcyjne efekty. Aby zapewnić ochronę przeciw wiatrowi i złą pogodą, zadaszenia można wyposażyć w elementy wiatrochronne, składane oraz przesuwane.

Doświadczenie w kraju i za granicą

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem w produkcji oraz montażu ogrodów zimowych w Polsce oraz za granicą. Nasze konstrukcje jako jedyne na rynku polskim oraz nieliczne na niemieckim są obliczane statycznie pod względem obciążeń wiatrowo – śniegowych dachu .

Nasi zleceniodawcy otrzymują imienne dokumenty potwierdzające w/w obliczenia do odbioru przez Inspekcję Budowaną wykonanych przez nas konstrukcji. Dokumenty mogą być w języku polskim lub niemieckim podpisane przez uprawnionych do tego inżynierów.

Tak urozmaicona oferta pozwala nam z powodzeniem prowadzić działalność na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji.

Informacje

Partnerzy i wyróżnienia